| valentinalina a întrebat:

Am degetul inelar de la mana stanga cald tot timpul. Ce inseamna asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Ai o circulație a sângelui mai mare acolo.

| JoeTPU a răspuns:

Nu inseamna nimic, stai linistita.O sa iti treacawinking
Succes! :*

| winer98 a răspuns:

Nimic asa este ce sa ii faci

| Yhugato a răspuns:

Hey,probabil,este din cauza ca se spune ca acel deget are o vena legata direct la inima, si probabil inima trimite direct sange cald.Si mie mi se mai intampla dar simt asta doar cand este frig afara, Bafta!

| Nutemaiholba a răspuns:

Ca faci prea des laba.happy

| valentinalina explică (pentru Nutemaiholba):

In primul rand eu am pus aceasta intrebare pentru oamenii care au capacitatea de a raspunde, in aldoilea rand, fraierii ca tine nu ar trebui bagati in seama si in al treila rand nu te mai baga in seama daca nu stii despre ce e vorba si nu mai comenta aiurea! pa-pa!:*

| AlexandraAlexa12345 a răspuns:

Inseamna ca traiesti sau daca vrei un alt raspuns, ar fi acela ca este cald din cauza inelului cu puteri miraculoase!