| Adriana_Barancea_1982 a întrebat:

Am dureri de burta de 3 zile. In prima zi m-a durut in capul pieptului, am senzatia ca imi vine sa vars nu stiu exact cum sa explic simptomele, cand merg parca ametesc si ma ia cu lesin, a doua zi m-a durut in zona stomacului si in zona burtii, a treia m-a durut mai putin din fericire dar m-a durut mai jos cam in zona ovarelor. Si noaptea ma durea si asta e a patra zi iarasi au inceput durerile, nu mai sunt puternice insa tot sunt. Am observat sa ma dor si picioarele.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medic, ce varstă ai?

| Catrice a răspuns:

Ești gravida.

| RalukkaRxA a răspuns:

Mergi la medic cel mai bine...ai avut act sexual neprotejat?