| angel1797 a întrebat:

Am dureri mari de burta si uneori simt ca mi-ar bate ceva (ca o zguduitura ca si cum ar fi inima )e ceva ciudat i s-a mai intamplat cuiva ...sau stie cineva ce a. funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FyllPistruiatu a răspuns:

Faptul ca l-ai pus la aceasta categorie imi vine prin cap faptul ca tu crezi ca esti gravida..stai linistita ca nu esti...ai niste crampe sau cv..chiar si mie mi s-a intamplat

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca persista, te sfatuiesc sa te adresezi unui medic.Pot fi doar crampe dar poate fi si o raceala mai puternica si este mai bine sa previi decit sa vindeci.

| aLLexeEe a răspuns:

Durerile posibil sunt niste crampe, sau poate ai racit. La bataile de acolo sunt pulsul. Este indicat sa mergi la un doctor, dar referitor la durere, la batai nu-ti face griji. Asta daca nu esti insarcinata

| labilagrey a răspuns:

Pai daca nu ai avut relatii sexuale nu trebuie sa iti faci prea mari griji. Si mie mi se mai intampla si odata am avut dureri foarte mari si o chemat mama salvarea si o zis medicul de pe salvare ca de la ovare ii durerea.Am mers la un specialist si o spus ca am chist. Da durerea nu era numa intr-o parte ci pe toata burta.