| MineIsLikeABridge a întrebat:

Am dureri mari in scobitura de la talpa, in ultimate vreme se si umfla, m-am operat de varice pe un picior, durerile nu mai sunt asa intense, dar tout si exista, mi s-a propus operarea si celui de al doilea picior, ce pareri aveti, este bine sau rau sa ma operez si pe celalalt picior?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| karellia58 a răspuns:

Operatiile nu ajuta, varicele cu timpul vor reapare, cel mai bine ar fi o sclerozare a venelor, intra pe net si vei afla unde se face.