| Nyku_Tudorie_Nyku_Tudorie_1994 a întrebat:

Am fost operat de apendicita acum trei saptamani si mi-au facut anestezie rahidiana si de atunci am dureri foarte mari de picioare, maini, cap... Dupa o saptamana m-am interanat si mi-au dat diagnosticul nevralgie crurala (sistemul nervos) mam simntit bine dupa cateva zile mi-au dat drumul acasa si din prima zis au inceput durerile, care se muta de la un picior la altul la maini la cap peste tot si mi se umfla si picioarele. as dori sa stiu daca a mai patit cineva asa ceva sau un caz asemanator? multumes frumos

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anestezia rahidiana face uneori complicatii urite. Mergeti urgent la spital, la unul mai serios daca se poate si numaidecit sa spuneti de acea anestezie. Altfel ar putea merge pe un diagnostic gresit. V-ati simtit bine cit erati sub tratament. Nu vreau sa sperii pe nimeni, dar am avut o cunostinta care a avut probleme mari din cauza asata. Mergeti cit mai urgent.

| Gabitzu246 a răspuns:

Si eu am fost operat de apendicita, dar asa ceva nu este deloc bine, mai bine te-ai duce urgent la doctor sa il intrebi ce este in neregula, crede-ma ca nu este deloc bine cea ce ti se intampla, nu vreau sa te alarmez dar s-ar putea sa ai mai tarziu probleme foarte mari.Multa Multa Sanatate!