| IepurashRocker a întrebat:

Am fãcut o alergie si mi-au iesit multe bubite pe picioare iar eu mã scãrpinam mereu si asa mi-am fãcut semne. Cum pot scãpa de ele? sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Maya. a răspuns:

Foloseste crema de galbenele pe semne. E buna pentru oricewinkingeu asa fac in asemenea situatii.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Trebuie sa-ti iei de la farmacie Claritine. Succes!winking

| Ioana1984 a răspuns:

Si eu am patit la fel si sa stii ca am luat din farmacie crema tub nidoflor e foarte buna si-ti trece repede.Bafta.

| KingBaroneT a răspuns:

Esti ca mine eu am o boala de piele de cand sunt mic si am semne pe picior mereu am fost plin de bube am fost in franta sa ma tratez dar din parti du-te la un doctor de piele si o sa-ti dea o mixstura alba foarte buna daca te mananc bubele foloseste alcol mentolat il gasesti la farmacie costa 3 lei esti foarte bun nu te mai manaca nimic

| anca_1934 a răspuns:

Vitamina A