| Magic4Ever a întrebat:

Am facut diaree de asta noapte, si sunt curios daca se permit chipsuri la diaree? Am o punga de chipsuri cu sare si mi-e frica sa o mananc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| xCeline a răspuns:

Inainte de chipsuri pune o lingura de orez cu vreo 7 linguri de apa la fiert, fierbe bine orezul, mananca-l si in 2-3 h esti ca nou si poti manca ce doresti tu happy

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Chipsurile nu sunt recomandate nici cand esti sanatos-tun!
Mai bine mananci niste orez fiert in apa!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ia niste imodium pentru a oprii diareea, sau mănincă brînză, lasă chipsurile.

| Magic4Ever explică (pentru xCeline):

Suna prea usor

| Trumpinator a răspuns:

Smecta neaparat!