| AnneM123 a întrebat:

Am facut o endoscopie acum o luna, mai am putin si termin tratamentul cu nexium dar am dureri de stomac. de ce oare? Nu le aveam asa nici inainte de endoscopie nici dupa. de o saptamana

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medic unde ai facut endoscopia si spune i, si numai nlua nexium ai reactii adverse

| Wr3nch a răspuns:

Nu te lua dupa Cristi ca el a facut medicina la coltul gardului. Vorbeste cu medicul, explica ce se intampla si te rezolva el.