| Ioanavli a întrebat:

Am facut un test de sarcina in timpul menstruatiei si a doua linie se vede foarte putin, e pozitiv?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| SuperCoolDude a răspuns:

Eu cred cã o să ai triplețihee hee

| dede9313 a răspuns:

In timpul menstruatiei nu se efectueaza teste de sarcina! dupa 3 zile de la oprirea mentruatiei poti efectua un nou test de sarcina ultra sensibil. este cel mai precis test astfel poti afla daca este sau nu pozitiv. dar daca ai avut menstruatie nu ar trebui sa fie sarcina. nu te ingrijora la fiecare intarziere. cel mai usor gasesti pe magazin play sau appgalery ce aplicatie ai tu pe telefon se numeste calendarul meu acolo iti introduci cand e prima si ultima zi de menstruatie si iti calculeaza automat cand trebuie sa iti vina urmatoarea. poti sa treci si fiecare contact protejat sau neprotejat. si inca o data nu fiecare intarziere anunta o sarcina e ceva normal ca menstra sa mai si intarzie sunt diferite dereglari hormonale in corpul nostru zilnic.