| dragutza445 a întrebat:

Am fost diagnosticata cu alopecie difuza. Am urmat tratament timp de 2 luni cu alopexy 2%, dar acum am intrerupt tratamentul deoarece mi-a aparut foarte mult puf pe frunte. Mentionez ca solutia mi-am aplicat-o la 2-3cm. deasupra mijlocului fruntii deoarece acolo era zona unde era vizibil scalpul. Tratamentul a dat rezultate dar l-am intrerupt de frica sa nu-mi creasca par pe frunte sau mai rau pe fata. Ce ma sfatuiti? Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cyulycao a răspuns:

Ma bucur ca esti de acord..astept sa ma cauti pe adresa de email sw33t_girl_4u@yahoo.com pentru mai multe informatii..sunt date care nu ar trebui discutate aici.happy

4 răspunsuri:
| Cyulycao a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa incerci altceva.te pot ajuta eu..astept un raspuns

| dragutza445 explică (pentru Cyulycao):

Astept ajutorul tau.

| dragutza445 explică (pentru Cyulycao):

Esti neserioasa

| Cyulycao a răspuns (pentru dragutza445):

Nu sunt neserioasa doar ca nu am primit nici un email de la tine..si mie mi s-a intamplat sa trimit un email iar destinatarul sa nu il primeasca..lasa-mi tu adresa de email a ta si incerc eu sa te contacrez

| Cyulycao a răspuns (pentru dragutza445):

Ma bucur ca esti de acord..astept sa ma cauti pe adresa de email sw33t_girl_4u@yahoo.com pentru mai multe informatii..sunt date care nu ar trebui discutate aici.happy