| Andreirupe23 a întrebat:

Am fost ieri operat la polipi azi sunt acasă și doctorul mi-a scris niște picături. A zis ca înainte sa îmi suflu nasul bine. Faza e ca mi e frica sa suflu da nu sângereze sau ceva.Este ok sa suflu? Sau dacă suflu curge sange

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| nukeyly a răspuns:

Doctorul stie ce zice dupa 10 ani de scoala, de ce ai pune la indoiala staful si experienta lui cand majoritatea celor ce ajung la medic nu cunosc nimic despre mediciana si ajung aici pentru a-si rezolva o problema medicala la un specialist.