| hrdcore a întrebat:

Am fost la doctor vineri si mi-a spus ca am hernie inghinala pe partea stanga
si mi-a spus ca trebuie sa fac operatie imi puteti spune cam cat costa? cat timp voi sta in spital? in cat ma voi recupera total? ce riscuri implica? si credeti ca ar trebui sa o aman pana la vacanta mare? pentru ca nu vreau sa pierd materie la scoala si m ai vroiam sa va intreb daca hernia poate crea vreo problma de digestie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
mira
| mira a răspuns:

In spital te recuperezi intr-o saptamana.Acasa nu trebuie sa faci anumite eforturi.Medicul te va sfatui.In legatura cu pretul intereseaza-te chiar in spital pe la alti bolnavi.Nu trebuie sa fie foarte scumpa,