| mjynhgfbvdc a întrebat:

Am fost la fotbal si m-a lovit cineva cu mingea in fata, m-a durut in spatele capului vreo ora, doua, nu mi-am pierdut conștiința sau ceva, pot pati ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Crescent a răspuns:

Daca te mai doare tare ar trebui sa mergi la spital. Nu cred ca sunt doctori pe aici

| mjynhgfbvdc explică (pentru Crescent):

Acum mi-a trecut, nu ma mai doare deloc in zona aia. cred ca doar m-am zguduit de la minge si de aia ma durea