| OneWorldWarrior a întrebat:

Am fumat 4 tigari una dupa alta, si nu le trageam in piept ci tineam fumul in gura, acum 30 de minute ma ustura putin gatul, pot pati ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| m1dn1gh7 a răspuns:

Nu patesti nimic (pe moment), sunt efecte normale, te putea ustura gatul si daca le trageai in piept. Daca iti e teama de urmari, de ce fumezi? happy

| SomeBody12425356 a răspuns:

In cel mai rau caz o sa te mai doara cateva minute, daca vrei sa scapi mai repede, bea niste apa.