| ᶅᵒᴥᵒPedobeărᵒᴥᵒᶅXD a întrebat:

Hey azi am fumat 3 tigari si ma dor plamanii, putin.
Ieri m-am apucat de fumat si nu simt nevoia de tigara si zic sa ma las big grin
O sa mi treaca durerea?
Am 17ani.

Răspuns Câştigător
| Nuamchefazi a răspuns:

O sa-ti treaca dar lasa-te nu mai fuma, acum cand poti si nu simti nevoia ca dupa aia o sa fie foarte greu, iti spun din propia experienta

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Da, o să-ți treacă. Dar încearcă să reduci țigările, una-doua pe zi, iar încet. încearcă să le reduci de tot! Deoarece nu sunt deloc sănătoase!

| Lullabies a răspuns:

Da, e din cauza ca organismul tau nu e obisnuit.
Lasa-te de fumat, pentru ca altfel o sa continue durerea si nu e bine pentru organismul tau.

| SmileLife a răspuns:

Da iti va trec e durerea daca vei inceta de fumat