| Alina1101 a întrebat:

Am fumat timp de vreo 5 zile iarba si alte droguri legale in fiecare seara si. acum trebuie sa fac niste analize la sange. vroiam sa stiu daca apare ca e drog in sange. au trecut 3 zile de cand nu am mai fumat...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| akka4 a răspuns:

Stai linistita ca nu iese nimicwinking cum a mai spus cineva mai sus, daca faci analize uzuale nu iti iese nimicwinking garantez euwinking
dar iti dau un sfat. lasa-te de ele pana nu devine o obisnuinta sa fumeziwinking nu prea dau ele cine stie ce dependenta, dar te simti al dracu de bine sub efectul lor si sunt foarte periculoase (mai ales kcaturile alea "legale")

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Depinde ce analize faci. daca faci analize uzuale, ele nu dozeaza droguri. Daca faci analize speciale, exact pentru a cauta urme de droguri, atunci poti testa pozitiv pana la 6 saptaani de la ultima doza.

| loveyouschatz a răspuns:

Eu cred ca o sa apara!

| Hevnoraak a răspuns:

Nici o șansă, gunoaiele alea râmăn mult în corp.

| daculliber a răspuns:

Iarba e legală?