| Anonytal a întrebat:

Salut, in cat timp se duce thc ul din sange sau urina ca trebuie sa fac niste analize de sanatate ca n-am mai facut de mult si nu stiu cat sta in mine, nu analize anti drog.
N-am mai fumat de 2 saptamani.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ar trebui sa mai iasa la analiza de urina, dupa atata vreme.
Thc-ul gasit in canabis, apare in primele cateva zile dupa ce ai fumat.

| Anonytal explică (pentru Violleta2022):

Si la rezultatul analizelor de sange apare ceva?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonytal):

Asta nu am de unde stii, pana nu ti se recolteaza probe si se fac testele respective.

4 răspunsuri:
| Teo29 a răspuns:

Mai bine te lasi de acest viciu si incerci sa gasesti un sport care sa te ajute la sanatate, nu sa te distruga in timp...

| NuStiiCumMaCheama a răspuns:

In urina nu iasa, dar la sange nu stiu sigur. Si eu sunt consumator ocazional, am auzit ca in sange ramane 3 luni.