| Lola200228 a întrebat:

Am furnicături in palme, ca și cum mi-ar amorți. Am mai pățit așa ceva dar mi-au trecut și vreau sa stiu dacă și voi ati avut, ce ati făcut și dacă ati fost la medic. Și eu voi merge la medic dar vreau sa aflu și de la voi.
Am 17 ani.
Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dezsi_Pavel_2003 a răspuns:

Da am avut si este din vina frigului sau daca ai atins vreo patura pe care a stat un caine/ o pisica. Si mie mi s-a intamplat si mi-a trecut peste 2 ore fara sa fac nimic.

5 răspunsuri:
| Lola200228 explică:

De 3 zile am dar nu constant.

| Soso_Celalalt_1990 a răspuns:

Incearca sa te dai cu spirt si sa iti masezi mana in acelasi timp

| AlexandruSEV a răspuns:

Doar in palma? care din ele? sau sunt ambele?

| Lola200228 explică (pentru AlexandruSEV):

Ambele

| AlexandruSEV a răspuns:

Iti recomand sa consulti un dermatolog, cauzele pot fi multiple atat la nivelul pielii cat si la nivel neurologic