| claudett a întrebat:

Am grupa sanguină B3. Vreu sa ajut o fetită mică, însă nu stiu dacă este negativă, Ce trebuie să fac ca să aflu rapid?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Takocska a răspuns:

Te duci acolo unde este in spital fetita respectiva si acolo iti zice ce grup are si daca e negativ sau pozitiv si acolo fac si proba de sangehappy. Cand eu am ajutat pe prietenu meu asa a fost procedathappy

| TheBlueDragon a răspuns:

Foarte frumos gestul tau.
Raspunsul il ai de la Takoscka