| Liiiax99 a întrebat:

Am început sa fumez din nou, am mai fumat acum ceva timp.
Eu trag fumul in gura apoi inspir si expir aerul. Este corect? Sau când trag trebuie sa trag fumul in mine ca si cum as inspira aer?
Am cam uitat dar multi au zis ca așa se face.
Funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| kevincube a răspuns:

Păcat, ai fi avut o viaţă mai activă...acum vei fi ruptă de oboseală din nou, tot timpul.
Vorba vine: fumatul e ca mersul pe bicicletă, odată învăţat nu se uită.
Dar ambele se pot evita, gândeşte!