| Anda_7264 a întrebat:

Buna TPU deci prin iulie timp de o saptamana sau 2 am fumat dar o fata mi-a spus ca nu fumez ca trebuie sa trag fumul in piept iar eu nu am inteles cum adica cand trag fum in piept mie nu-mi intra fumul in piept tot in gura sta si nu stiu cum sa fac...mai exista si metoda sa inghiti fumul dar e naspa senzatia si vreau sa invat cum sa trag fumul in piept (stiu ca tb sa deschid gura si sa nu las fumul sa iasa din gura si tb sa respir pe gura ca sa trag fumul in piept dar nu imi iese ) help meplease dau funda tongue (Aseara am fumat o tigara si am constatat ca la fel fac si nu stiu cum sa imi iasa)

3 răspunsuri:
| Gabrielaaaa a răspuns:

Ca si cand a resipira asa mai puternic aerul asa e si cu fumul!

| Anda_7264 explică (pentru Gabrielaaaa):

Pai da maaaaaa dar respir puternic dar tot in gura ramane fumul si nu stiu dc...zi-mi j mie plscrying

| Gabrielaaaa a răspuns:

Ma,ai vazut cand te duci la munte si INSPIRI aerul acela fff rece si curat?! Asa trebuie sa faci si cu fumul il inspiri foarte "adanc " nu stiu daca intelegi ce vreau sa spun.