| andreeeeea a întrebat:

Am inceput tratament cu Detoxicolon.Sunt la a 2a zi deja. dar e o problema.de cand il iau mi-e foame intr`una.Azi de dimineata m-am trezit cu o foame groaznica.si niciodata nu patesc asa. A trebui sa rezist inca jumatate de ora cu foamea asta(mancarea trebuie dupa 30 min dupa ce ai luat detoxicolonu). CIne a incercat imi poate zice va rog dac e normal? Sau de ce patesc asa? si dac la voi a avut efect.Precizez ca eu il iau DOAR PT >SLABIT

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| solumaam a răspuns:

Eu am folosit asa ceva dar din cauza balonarii si constipatiei ...este pentru curatarea colonului si sincer nu stiu daca te ajuta decat doar ca vei cantari mai putin dupa ce elimini totul din tine!
Acum nu spun ca nu este bun un tratament cu el mai ales daca ti l-a prescris medicul!