| pisoi12389 a întrebat:

Azi dimineata mi-am luat o pisicuta, are in jur de 2 luni si nu e de rasa.E normal sa refuze mancarea la inceput? Am incercat sa o hranesc si nu vrea... dupa cat timp ar trebui sa imi fac griji?

Răspuns Câştigător
| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

O perioada este posibil sa refuze mancarea pana cand se acomodeaza cu casa. De asemenea o perioada poate sa nu isi faca nici nevoile, din acelasi motiv. Totusi, daca dureaza mai mult de o zi sau doua ar fi bine sa mergi la un medic, sa te asiguri ca este totul bine cu pisicul.