| RebekaR a întrebat:

Am înghițit o bucata micuța de hârtie cartonată dintr-un semn de carte.E de rau? Am 11ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Holy2010 a răspuns:

Nu patesti nimic. E doar celuloza adica fibra.

2 răspunsuri:
| PeFuga a răspuns:

Nu patesti nimic, dar nu fa un obicei din asta tongue

| BJK1903 a răspuns:

Nu o sa patesti nimic, stai linistit. sper ca te-am ajutat