| bleakk a întrebat:

Am inteles ca e normal sa iti trosneasca oasele de la incheieturi(maini-picioare), dar chiar asa.Cand calc si pasesc trosnesc cele de la picioare, fara sa le rotesc sau altceva.Este vreo problema sau nu? Mentionez ca fac sport zilnic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

Nu ai destul calciu, mananca multe lactate! O sa fie binehappy

| marin81 a răspuns:

Ai avutprobleme cu oasele inainte? Cel mai bine ar fi un drum pana la medicul de familie/

| asdfghjklasdfghjklqwertyuiop a răspuns:

Si mie imi torsnesc de la mana si piciorul drept, dar doar cand le rotesc. Poate nu ai calciu destul si din cauza asta.Nu stiu daca e adevarat sau nu, dar am auzit ca daca iti trosnesc sau daca ti le rotesti si trosnesc foarte des, vei tremura la batranete.