| kitty27 a întrebat:

Am luat diane 35 timp de doua luni, vreau sa raman insarcinata si vreau sa stiu cat timp este recomandat sa nu raman insarcinata pentru a nu exista efectenegative asupra viitorului fat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Diane nu afecteaza viitorul fat. Poti ramane insarcinat oricand, dar daca vrei sa iti iei toate precautiile, lasa sa treaca 5-6 luni.

1 răspuns:
| jolie_3446 a răspuns:

In jur de 3 luni