| uninvited66 a întrebat:

Am mai postat aici. Ceva legat de vise de care sunt constient, de mers in somn etc. Aseara, pe langa multe cosmaruri de care am fost constient, happy dar le-am facut cum am vrut eu, a urmat ultimul vis. Bai deci am visat o fata, una roscata, cu ochii verzi, parca o stiam de o viata, cu toate ca in realitate nu am vazut-o in viata mea. Nu stiu ce sa mai fac, am luat toate fetele dupa FB la rand, arhiva de poze ce imi depaseste un TB(colectie inca din 2002), nu o gasesc. Am imaginea ei intiparita in cap si nu stiu ce sa mai fac... cum sa dau de ea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Nu cred ca exista.Sunt mari sanse ca ea sa fie facuta din mici detalii de la diferite persoane...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, nu o so găsești niciodată. Pe fata aceea ai inventat-o tu. Dacă ţi se părea că o şti de o viaţă, este din cauza visului. Numai binehappy

| Kirito21 a răspuns:

Este un product al imaginatiei tale asa ca nu ai cum si unde sa o gasesti; eventual doar in vise.

| PaulicaPopusica a răspuns:

E complicat...dar daca spui ca faci cum vrei tu incearca sa te mai gandesti cum arata eu stiu sa vorbesti cumva cu ea, sa o intrebi cum o cheama sau eu stiu...nush

| uninvited66 explică (pentru PaulicaPopusica):

Mi-a zis ca o cheama alexandra. Atat tin minte

| anonim_4396 a răspuns (pentru uninvited66):

Sau încearcă să o desenezi.

| uninvited66 explică (pentru anonim_4396):

As putea sa fac asta, dar sunt varza la desen. daca ar fi cineva care le are cu desenul as putea sa dau fiecare detaliu. E aiurea sa visezi pe cineva necunoscut, care iti place, si sa nu o fi vazut in viata ta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru uninvited66):

Am pâţit-o și eu, dar după un timp mi-am dat seama că este un produs al imaginaţiei mele. Frate, acea fată nu există tu ai inventat-o.