| Andrei20133 a întrebat:

Am mana fracturata. Osul e fracturat daca fumez are ceva? afecteaza cu ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Are ceva, da are cu plamnii nu cu mana.

| SmRpT a răspuns:

Nu

| s3v3n7 a răspuns:

Daca fumezi faci cancer la unghie laughing

| andreyutzha a răspuns:

Fumatul nu are nici o legatura cu mana. Poti fumahappy

| Andrei20133 explică:

O am fracturata de mai sus de incheietura mainii deci ghipsu e pana la cot are ceva daca nu o tin agatata de dupa gat?

| Vasilicaaa a răspuns:

Nu e prea bine nu se prinde cum trebuie ca si eu am avut-o rupta