| Laurentziu1234 a întrebat:

Am mancat o banana foarte rece din frigider si acum parca ma deranjeaza pe piept, colon sau nici eu nu stiu.
Oare nu e bine sa mancam fructe reci? E ca si cum as bea apă foarte rece? Pana la urma fructele contin multa apa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te mai stresa din nimicuri, ca nu patesti absolut nimic, de la ce mananci sau bei rece.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru Laurentziu1234):

Doar copilasii mici si slabi, se plang din nimicuri.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru Laurentziu1234):

Scuza-ma, dar este jenant sa ai 20 de ani si sa te plangi pe forumuri de o banana rece.
Cum dumnezue esti tu in stare sa agati o fata, daca tu nu esti capabil sa mananci o banana, fara sa te plangi?

| Violleta2022 a răspuns:

Chair esti nesimtit!

| NunuNini a răspuns:

Indiferent cata apa contin, nu e indicat sa consumi nimic rece direct de la frigider.

| gigite a răspuns:

Ai perfecta dreptate.