| ShikariLorri a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor! De cateva saptamani in anumite zile am dureri de genunchi ca niste intepaturi atunci cand pasesc in special la cel drept dar si la stangul
cred ca este din cauza lipsei de calciu! ce pot faceee? please!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce poți face în afară de faptul că trebuie să mergi la medic să te vadă, analize de sânge și imagistică?
Evită frigul, apa rece, curentul, etc.
Pa, pa.

| GmG a răspuns:

Cel mai probabil e din cauza lipsei de calciu, sau ai probleme cu rotula, te poti duce la un doctor sau chiar la farmacie si intrebi acolo happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este din cauza prostiei si ignorantei din chestia aia care o porti falnic pe gat. Ce poti face? Poti face un drum pana la medic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e poza aceea de la avatar? Sunt dureri de crestere cel mai probabil.

| ShikariLorri explică:

Mda.