| anonimus1127 a întrebat:

Am nasul înfundat, ce pot face? Vreau remedii naturiste, dacă e posibil...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Jhonjle1257 a răspuns:

Stiu cum e am patit si eu.
Poti incerca cu diferite pufuri de nas sau sa mirosi otet, la mine functioneaza.
O alta variant a ar mai fi sa dai cu apa calda pe nas (exterior) si apoi sa iti sufli nasul. Daca nici aceste a nu functioneaza nu stiu.

1 răspuns:
| gabicoo a răspuns:

Lopatin sau Parastazol! Ambele sunt "naturiste"!
laughing