| Arter22 a întrebat:

Am nasul infundat.Problema e că am și amețeli și nu vad bine. PS:am fost la ORL și mi-a zis la început că am polipi și că trebuie operati. După o luna am fost iar și mi-a zis că polipii s-au micșorat și că nu mai trebuie operati. Dar nu s-a schimbat nimic, am amețeală in continuare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

Dar nu trebuie neapărat o intervenție chirurgicală, din câte știu. Există medicamente pentru asta

| Arter22 explică (pentru Alverto):

Nu știu vrea un medicament care sa ajute

| Katona_Claudiu_1999 a răspuns:

Du-te din nou la medicul de familie, și explică-i situația ta, nu e normal să ai ameții încontinuu, dacă nu vezi bine e posibil să ai nevoie de ochelarii de vedere. Și eu am purtat ochelarii

| Arter22 explică (pentru Katona_Claudiu_1999):

Am fost și la mai multi oftalmologi și fiecare mi-a spus că am o alta dioptrie