| raza a întrebat:

Am nasul infundat si simt o mancarime ciudata pe cavitatea nazala... Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pare o alergie. Cel mai bine ar fi sa mergi la medicul de familie. Incearca pana atunci sa-ti pui niste ser fiziologic in nas, are efect de desfundare.

| psiholoaga a răspuns:

Alergica la ceva-praf, polen... Mai ales primavara se inmultesc factorii alergeni.

| mioara a răspuns:

Alergie la polen

cami
| cami a răspuns:

Gripaaaa sad

| leeanna a răspuns:

Daca nu ai febra si nu curge poate fi o alergie. cel mai bine consulti un doctor, el e in masura sa stie cel mai bine. Noi aici ne cam dam cu presupusul.

| loredanarotariu a răspuns:

Pot fi si limbrici.