| Alvarez11 a întrebat:

Am nevoie de ajutor, am o dunga sub ochi, exact ca în imaginea din link-ul ăsta https://imgur.com/a/iop4psv..Ce sunt? ..Riduri, cearcăne sau e altceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Anii + chimicalele (fardurile) + oboseala.
Toate cumulate.

| sierra1 a răspuns:

Ce vorbești dom'le? Arată foarte bine

| gemeni6226 a răspuns:

Nopti nedormite, stat mult la calculator ...sunt cearcane si riduri dar nu prea adinci.