| 1985 a întrebat:

Am nevoie de parerea voastra...de vreo 2 ani cand este foarte cald afara(vara), tot timpul imi transpira palmele si picioarele in ultimul hal.deci,pur si simplu imi aluneca sandalele in picioare, e foarte nasol si nu stiu ce sa fac... ce as putea folosi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Trebuie să te vadă un medic endocrinolog și un cardiolog pentru mai multe investigații.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana mergi la medic, trebuie sa te speli de cate ori este nevoie si sa folosesti pudra de talc.nu incerca retete miraculoase pentru ca pot apare probleme serioase.ai avut vreodata probleme cu tiroida? mai ales ca iti simti palmele foarte umede.

| AlxMihai a răspuns:

Buna poti incerca magazinul pentru ati achizitiona o pereche de sandale de la www.epantofi.ro/dama/saboti-si-sandale.html.
Acest magazin ofera o gama larga de produse si ofera si garantie la toate cumparaturile pe care le efectuati la ei. Daca te intereseaza o pereche de sandale de pantofi sau adidasi profita acum de reducerelile de la ei, daca doresti un voucher cadou contacteaza-ma si o sa ai unul. O zi buna!