| anonim_4396 a întrebat:

Imi transpira palmele si laba piciorului foarte mult. de ce? eu nu pot purta o sandaluta cu toc pentru ca imi aluneca picioarele. la fel patesc si cu pantofii

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai linistita si eu am fost asa, inca mi se mai intampla cateodata din cauza emotilor sau a caldurii. Odata cu trecerea timpului te vei obisnui cu ideea si ai sa vezi ca problema se va remedia. Trebuie sa inveti sa-ti controlezi emotiile daca esti o fire mai nervoasa si poate ar fi bine sa consulti un endocrinolog bun (eu inca nu l-am gasit laughing. Succes, scrie-mi daca mai ai intrebari

6 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Spala te cu bicarbonat de sodiu pune in apa o lingura de bicarbonat si o sa vezi ca nu mai transp asa tare si baiatul meu pateste asa si medicu dermat mia recomandat Incearca

| micky a răspuns:

Incearca sa te dai pe talpa cu pudra de la scholl big grin. Sau cu alte produse de la scholl pentru picioare

Răspuns utilizator avertizat
| SenZoru a răspuns:

Incearca sa te hidratezi cat mai mult cu putinta. Mananca fructe si legume mai multe decat consumi in prezent. Asa eram si eu. Bafta!

| gossipgirl a răspuns:

Citeste asta:
http://www.pcfarm.ro/......icioarelor

Si eu folosesc Vichy Podexine si e fff bun.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu unu incerc sa te ajut cu ce pot, nu stiu daca intrebarea mai e valabila pentru tine dar poate pentru alta persoana e de folos. Poti intra pe http://leacuri-babesti.info/, din cate stiu au acolo un leac pentru transpiratie
Salut!