| gelutzu78 a întrebat:

Am nevoie de un sfat acum doua zile mi s-a spart ecranul la lcd fiindca era spart doar un sfert din display m-am uitat cu fratele meu la televizor totusi pe miloc era vizibil o dunga albastra dimineata cand m-am trezit imi lacrima ochii usturime dureri de cap cefalee aceste simptome nau disparut total desi m-a vazut un medic neurolog acesta mi-a spus ca din punct de vedere neurologic este in regula totusi capul ma doare in continuare sa fie oare de la oboseala ochilor azi dimineata ma mai vazut un medic si mi-a dat un medicament antistres

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| DraudeS a răspuns:

Buna ziua!

Nu este a 3-a oara aceasta intrebare identica?

| gelutzu78 explică:

Da pentru ca aveam nevoie de mai multe sfaturi