| le.cocaine a întrebat:

Am nevoie sa slabesc intr-o saptamana la burta si solduri? Cum sa procedez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Bea seara înainte de culcare o cană fierbinte cu ceai de purativ, ajută la eliminarea toxinelor.

| Derye a răspuns:

Apelezi la Mama Omida.

| shadovv a răspuns:

Jogging/sala

| Roby67 a răspuns:

Intr-o saptamana nici macar medicul chirurg nu te poate ajuta, deci noi nici atat.

| QS_8971 a răspuns:

Nu cred ca poti slabi intr-o saptamana dar poti incerca prin a manca cat mai putin. Daca fumezi, mai ales dimineata la cafea cred ca poti manca doar o singura data pe zi si aceea masa sa fie pe la 3-4.
PS: Depinde cat vrei sa slabestiwinking

| madu_5525 a răspuns:

Intr-o saptamana nu cred ca dai jos ceva. si mai ales la burta si solduri. fa si tu exercitii dimineata : abdomene, stiu eu,.

timp scurt, nevoi mari!