| anonim_4396 a întrebat:

Am niste dureri de spate ba prin mijloc ba prin zona plamanilor poate fi durere psihica sau am vreo boala nu ma doare tare/? daca era boala ma durea tare? am16 ani nu fumez nu beau

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Curentul poate da astfel de manifestari, daca traspiri si stai in curent, te poti astepta la dureri de acest gen

| vali1985 a răspuns:

Cel mai bine consulti un medic.

| ViDrA345 a răspuns (pentru vali1985):

Exact consulta medicul sa vezi daca are el o boala!rolling on the floor

| vali1985 a răspuns (pentru ViDrA345):

Am vrut sa spun sa te consulte un medic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am fost la doctorul de familie a zis ca ca nu se aude la plamani nimic in stetoscop dar durerile dispar singure apare nu sunt dureri mari

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si a zis ca poate fi de la muschi intercostali a zis sa sunt tanar n crede e lca am vreo boala

| 20ionel20 a răspuns:

Daca te doare spatele nu pot explica, dar daca ai dureri de plamani inseamna ca ai putea avea o boala pulmonara.Ce-ti recomand este sa te duci la un doctor cat mai curand posibil sau daca devine si mai grav la un control de specialitate.