| anonim_4396 a întrebat:

Am o dilema! nu inteleg de ce m-am imbolnavit mai repede de vreme, adica mai repede cu 1saptamana si jumatate...am fost foarte putin racita saptamana trecuta dar nu am luat medicamente, nimica sa zici ar fi putut influenta ceva. E normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu se intelege foarte bine ce vrei sa spui. Ti-a recidivat raceala sau ce boala ai capatate mai repede (decat ce?)?

| EmaS a răspuns:

Se poate sa fie din cauza racelii.

| mona a răspuns:

Fara antibiotic nu ti trece ca lumea raceala[daca am inteles bine, nu ai luat medicamente, probabil nu ai fost vindecata cum trebuie]

| cremita a răspuns:

Ma refer la ciclu...el a venit mai repede decat trebuia