| moustache a întrebat:

Am o doza de cola, si niste cirese proaspete.Ce se intamla daca mananc cirese si dupa imediat beau cola?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Niiiicu a răspuns:

Eu am facut-o si nu am patit nimiclaughing

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Posibil sa faci naveta la baie mai tarziu dar in schimb nu se intampla nimic

| Spitz10 a răspuns:

Cirese cu cola...Mananci o zi, te caci imprastiat o saptamanalaughing

| Aide a răspuns:

Baia va fi cel mai bun prieten al tau laughing

| stlucian a răspuns:

Ragai si apoi stai planton la WC. big grin

| SskorpyonN a răspuns:

Pai s-ar putea sa iti placa mai des la wc dupa big grin

| Aphrodytha a răspuns:

Iti creste poate inca un penis

| AdolfHitler1889 a răspuns:

Vor veni aia de la FBI rolling on the floor

| Trălălău a răspuns:

Stai pe WC cateva zile laughing

| GheorghiuNarcis2000 a răspuns:

Nu mai dormi diseara laughing)

| 9George2 a răspuns:

Stomacul tau nu o sa fie de acord cu initiativa ta...