| Lapusneanu a întrebat:

Am o durere alternanta dar suparatoare de intensitate mijlocie in umarul/subrat si brat stang. Ce poate sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| xDyaDya a răspuns:

Nu e nimic de speriat, stai linistit/a. Este o posibila febra musculara (am avut si eu zilele astea).Ori ai dormit rau, ori prea mult in aceeasi pozitie sau ai facut sport intens. Maseaza usor locul si iti va trece. Sau daca persista incearca cu un unguent Clafen (sa contina diclofenat) este foarte bun.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Știam că poate fii o ptoblemă de la inimă.
Du-te la medic.
Te pup!

| Generalul a răspuns:

Posibil febra musculara daca ai depus efort fizic intens in zilele precedente, sau ai ridicat o greutate mare la un moment dat.

| zuzuboy91 a răspuns:

Probabil da semne ca o sa se usuce si o sa cada big grin