| Pumba a întrebat:

De astazi dimineata am o durere de la genunchi pana in degetul mic de la piciorul stang. Este o durere care implica si amorteala si in unele momente poate deveni insuportabila. Am observat ca se amelioreaza dupa o eventuala plimbare sau punere in miscare a piciorului. Am mai avut acum aprox. 2 ani exact aceeasi durere, exact in acelasi picior, dar cu o intensitate ceva mai scazuta si mi.a trecut dupa o saptamana in care am stat doar pe Ibalgin. A mai trecut cineva prin asemena situatie? Care poate fi cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ywar a răspuns:

Din pacate da am trecut eu! s-ar putea sa ai o hernie de disc! Fugi si fa-ti un RMN si vezi ce poti face... nu intarzia ca nu e de stat. Medicul neurochirurg care ti-o va interpreta va putea sa spuna daca e de operat ori ba! Sanatate MAXIMA!