| roxxadumi a întrebat:

Am o durere in partea stanga jos sub coaste.cred ca e splina, desi din cate am inteles rareori doare, asta daca nu e marita(desi nu cred ca e cazul)... poate fi de la un efort? am ridicat ceva cutii ieri si probabil de la asta... oricum astept raspuns.va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| BGDs a răspuns:

E imposibil de spus ce ai numai pe baza durerii pe care o acuzi. Daca nu iti trece durerea, mergi la medic cel mai bine

| Onn3 a răspuns:

Da este de la efort mai stai linistit\linistita.

| annaangel17 a răspuns:

Si eu patesc la fel cand ridic chestii grele.
Dar apoi, imi trece, peste cateva minute.

| roxxadumi explică:

Va multumesc.chestia e ca au trecut cateva ore bune si durerea nu ma lasa... sper din suflet sa fie de la efort, oricum va multumesc inca o data pe atentiesad