| BogdanCs123 a întrebat:

Salutare am si eu o intrebare"' joc fotbal si ma doare in partea stanga la stomac eu cred ca este splina,, ce sa fac sa nu ma mai doara astept raspunsuri dau >>>>funda

3 răspunsuri:
| VyCanisMajoris a răspuns:

Sfatul meu este:In cazul in care durerea la nivelul splinei apare la efort, acesta trebuie interrupt imediat, repausul in general ameliorand durerea. Urmatorul pas este consultul unui doctor specialist. Medicina traditionala are numeroase remedii ce se adreseaza splinei, iar tratamentele pe baza de reflexoterapie se refera la masarea zonei reflexe a splinei.

| Ola43 a răspuns:

Sa mananci sanatos si sa iei calciu