| AneMarie94 a întrebat:

Am o infecție urinara klebsiella si mi-a fost prescris Cifran. Credeti ca ar trebui sa merg la ginecologie? Am o durere in zona lombara in partea stanga iar uneori imi amoarte piciorul drept. Nu stiu daca este de la această infecție sau am răcit la ovare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Normal ca trebuie sa mergi eu nu stiu de ce trebuie sa ne ceri noua părerea, cel mai indicat este medicul tau ginecolog sa te vada sa te consulte. Ce varsta ai?