| AndreiAndr a întrebat:

Ieri am descoperit ca la ultima incheietura a degetului mic de la mana stanga, am o biluta alba care se poate vedea prin piele. Daca o apas se duce ba intr-o parte, ba in alta. Nu stiu ce e, dar ma deranjeaza. Credeti ca am vena blocata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MedionTcO a răspuns:

Nu e o vena, e un punct de grasime probabil. Fa un consult.

1 răspuns:
| Kiwibibilă a răspuns:

Şi eu am una din asta după gât de mult timp şi doctorul mi-a spus că nu e nimic grav.