| Safire17 a întrebat:

Am o intrebare, de cand iau 9vita (9 vitamine) nu prea mai am pofta de mancare, maicamea zice ca sigur de la asta e... acum nu stiu, oare chiar sa fiede la vitaminele acelea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Sunt foarte bune aceste vitamine. Poate este doar o impresie de-a ta.Si mie imi dadea mama cand eram mai mica.

| Joker a răspuns:

Nu are cum sa fie de la vitamine.sunt vitamine.normal iti mai dau pofta de mancare pe linga faptul ca te vitaminizeaza.winking.ai impresia asta poate de la vreo oboseala sau pur si simplu nu ai chef de mincare.nu e de la ele.parerea mea.:*