| Silviu0101 a întrebat:

Am o intrebare legata de penis. Este ok ca la unii baieti pielea aia care se da in jos atunci cand te pisi sa stea non stop lasata, asta lasat neprotejat capul penisului? Ma refer sa nu poata sa stea pe ea si sa fie non stop lasata in jos. E normal la unii sa fie asa sau e o problema asta?.

Dau funda.!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Da este normal pentru ca asa sta la toti baietii, doar atunci cand iti faci treburile si te masturbezi o tragi.

| Silviu0101 explică (pentru Seepty):

Pai da, dar daca sta trasa si nu poate fi pusa la loc atunci este normal? Pentru ca ea asa sta, trasa si nu poate fi pusa deasupra inapoi straight face