| geany1997 a întrebat:

.. urmeaza sa fac o operatie de polipibig grin doare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Nu doare. Vei fi sub anestezie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu doare delocwinking eu am fost operat fractura la piramida nazala si nu m-a durut si a fost de 10 ori mai rauwinking fara frica :* si am 12 ani tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum eu nu vreau sa te speri iti spun cum s-a intamplat bun am fost la control am aflat ca am polipi mi-am facut programare analize si a venit ziua cea, mare mi-a luat ange din ureche din deget de 3 ori din vena groaza ma asezat pe scaun in bratele asistenteii mi-a bagat furtune prin nas prin gura o masca ia prin si ia taiat cu un cutit. atunci mi-a curs sange si ope gura si pe net trei bandaje mari am consumat si nu mi sa ma9i putut opri si si-au dat asistentele jos halatele sa ma sterga crede-ma dupa aia mau pys pe burta sa mi se scurga tot sangele cand ia taiat A FOST O DURERE insuportabila te rog sa ma crezi imi curgea sanegele si pe nas si pe gura ca la robinet uite id meu sa mai vorbim denisa_dolcika sau perelinainvizibila am 12 ani si a fost oribil dar trebuie sa ai putere

| DixieIsCrazy a răspuns:

Nu doare.nu simti nimic nici dupa operatie, celputin eu nu am simtit...winking

| chrissi a răspuns:

Pai normal ar fi sa te anestezieze, deci nu te doare. Am facut operatie de polipi pe la 3 ani. Imi amintesc doar ca am adormit si m-am trezit la spital, apoi am plecat acasa. Deci no need to worrywinking

| ionut_4940 a răspuns:

Eu am 14 ani iti spun eu daca doare sau nu doare te doare pana numara doctora la 3 si ai scapat si o sa simti durere in gat 2-3 zile operatia este in jur de 10-15 minute hai cu curaj ca si mie mi-a fost frica?

| ionut_4940 a răspuns:

Ee te doare pana numara la 3 si nu iti face anestezie ca iti afecteaza caozile vocale asa ca fi barbat sau esti femeie eu am 14 ani si sunt mai curajos ca tine?